02 Eylül 2015 05:23| Mardin47.com
 

Barış Gününde Barışa Çağrı

Mardin'de bir araya gelen gazeteci, yazar, aydın ve sivil toplum örgütü başkanları 1 Eylül Barış gününde yayınladıkları ortak basın açıklaması ile barış çağrısında bulundular.

İlk toplantının ardından iki müjde birden

Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş açıklama yaptı. Kurtulmuş, bayram süresince köprü ve otoyollar ücretsiz olacağını ve belediye toplu taşıma araçlarının ücretsiz ya da indirimli olacağını söyledi. Kurtulmuş ayrıca Bağkur, SSK ve emekli maaşları bayramdan önce ödeneceğini açıkladı.

Ak Parti'den 1 Eylül Mesajı

AK Parti Mardin İl Başkanlığı 1Eylül Dünya Barış Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

150 zırhlı araç ile 50 civarında otobüsün yer aldığı konvoy yola çıktı

Şırnak merkez ve ilçelerinde son günlerde artan olayların ardından bölgeye zırhlı araçlar ve otobüslerle özel harekat timleri sevk edildi.

Kesintiler TOKİ sakinlerini isyan ettirdi

Mardin'de TOKİ konutlarında sabah saatlerinde beri devam eden elektrik kesintisinin devam etmesine TOKİ sakinleri tepki gösterdi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »