06 Mart 2015 21:57| Mardin47.com
 

Dr. Nihat Özkan: Mardin'i Sağlık Kongrelerinin Merkezi Yapacağız

AK Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Dermatoloji Uzmanı Dr. Nihat Özkan, Mardin’den milletvekili aday adayı olmasındaki amacının, doğduğu topraklara ve ülkesine hizmet etmek olduğunu belirterek, Mardin’i sağlık ve kongre turizmi merkezi haline getirmek olduğunu söyledi.

Mardin’de 45 yaşındaki kadına araç çarptı

Mardin’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan 45 yaşındaki kadına araç çarptı. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken araç sürücüsü ise gözaltına alındı.

Aksoy: Kadına Kalkan El İflah Olmaz

AK Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Dr. Mehmet Abdullah Aksoy Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yaptığı açıklamada “Kadına Kalkan El İflah Olmaz” dedi.

Miroğlu'ndan kadınlar günü mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili aday adayı olan avukat Gürsel Ekmen Miroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Demir, Çözüm Süreci bütün maddi yatırımlardan daha evladır!

7 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti’den aday adayı olan Ekonomist Fethullah Demir, Kızıltepe'de sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »