25 Mayıs 2015 12:11| Mardin47.com
 

Koçak, Derik'te incelemelerde bulundu

Vali Ömer Faruk Koçak, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Alaattin Karsavuran ve İl Emniyet Müdürü Lütfullah Uğur Tekcan ile Derik ilçesine gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Öter, güven tazeledi

Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Bu son fotoğrafı oldu!

Nusaybin'de A2 (Motosiklet) ehliyeti için direksiyon sınavına giren Latif Akbulut (52), geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi.

Türk: Kendi mücadelemize sahip çıkmalıyız

Kızıltepe İlçesi’nin 3 mahallesinde yapılacak olan Sosyal Yaşam Evlerinin temel atma töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, 7 Haziran’da yapılacak seçimine dikkat çekerek “Bir yandan Kürt halkının özgürlüğü için kendi canlarını feda eden Kürt gençlerinin cenazesini alırken öte yandan diğer partilere çalışmak bizim için büyük bir ayıptır"dedi.

Midyat'ta yol yapım çalışmalarına başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Midyat ilçesininde yol yapım çalışmaları kapsamında, 17 bin metrekare kilitli parke taşı döşeyecek.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »