26 Nisan 2015 09:18| Mardin47.com
 

Orhan Miroğlu'dan ağabeyine ziyaret

25 Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Orhan Miroğlu, Ağabeyi Mıhallemi Aşireti lideri Avukat Şeyhmus Miroğlu'nu, Diyarbakır'daki ofisinde ziyaret etti.

AK Partili Miroğlu: Bazı köylere gidilemiyor

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Orhan Miroğlu, "Eğer bu seçimlerde silahsızlanma kongresi olsaydı silahlı insanlar bu ülkeyi terk etselerdi Türkiye seçimini çok daha barışçıl çok daha demokratik bir ortamda yapacaktı." dedi.

Maliye Bakanı Şimşek MAREV'i Ziyaret Etti

Mardinliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı'nı (MAREV) ziyaret eden Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kendisinin de aslen Mardinli olduğunu ve Mardin'in hayatında önemli bir yer tuttuğunu ifade etti.

Akres'te feci kaza: 9 Yaralı

Mardin-Diyarbakır karayolu Sultanköy Mahallesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandı.

Selçuk Balcı, Mardin'de Karadeniz Fırtınası Estirecek

Karadeniz müziğinin güçlü yorumcularından Selçuk Balcı, MVB Organizasyonun geleneksel olarak düzenlediği 'Karadeniz Gecesi' etkinliğiyle Mardinli hayranlarıyla buluşuyor.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »