27 Kasım 2015 01:08| Mardin47.com
 

Büyükşehirin yol çalışmaları devam ediyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kızıltepe TOKİ bölgesinin Aşiti Mahallesindeki yol çalışmasının ilk etabı tamamlanarak ikinci etaba geçildi.

Valilikten Nusaybin Açıklaması / Yeni

Mardin Valiliği 13 gün devam eden ve dün sona eren sokağa çıkma yasağı ile ilgili bir açıklama yaptı. Valilik açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Kudüs izlenimlerini canlı yayında anlattılar

Geçtiğimiz günlerde İslam aleminin ilk kıblesi olan Mescid-il Aksa’yı ziyaret eden Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nezir Güneş ile Yazı İşleri Müdürümüz A.Kadir Üründü, TRT Kurdi’de yayınlanan Roj Baş Programına katılarak izlenimlerini seyircilerle paylaştılar.

Kadına şiddetin önüne geçmek için mum yaktılar

25 Kasım kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele ve dayanışma gününden dolayı KESK Mardin Kadın Platformu, DİSK ve Türk Tabipler Odası Kızıltepe'de ortak basın açıklaması gerçekleştirdiler.

Yaptırım uygulamayı düşünmüyoruz

Rus uçağının Suriye sınırında düşürülmesinden sonra Türkiye-Rusya arasında yaşanan kriz devam ederken Kremlin'den yeni bir açıklama geldi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »