31 Ocak 2015 07:25| Mardin47.com
 

Baluken: HDP'nin oyu yüzde 10.5

HDP’li İdris Baluken, yapılan son ankette partisinin oy oranının yüzde 10.5 göründüğünü söyledi. Diğer siyasi partilere de seslenen Baluken, “İstenirse baraj sorunu tek bir Anayasa değişikliği maddesi ile çözülür” dedi.

Kızıltepe'deki gazetecilerden bir cemiyet daha

Kızıltepe'de görev yapan yerel ve ulusal medyanın temsilcilerinin bir araya gelerek kurdukları, Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti'nin açılışı Mardin Valisi Mustafa Taşkesen'in katılımıyla yapıldı.

Mardinliler Taksim Yürüyüşüne Hazırlanıyor

Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARFED) ve Mardin Eğitim Vakfı (MAREV) işbirliğiyle İstanbul Feshane’de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri öncesi Taksim yürüyüşünün düzenleyecek.

IŞİD'den Peşmerge'ye şok saldırı

Terör örgütü IŞİD militanları, dün akşamki sisten faydalanarak gece saatlerinde Kerkük ve Musul'daki cephelerde Peşmergelere saldırdı. Çatışmalarda Peşmerge 1'inci Tugay Komutanı Şerko Fatih hayatını kaybetti. Şiddetli çatışmalar sürüyor.

Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Mardin, Hakkari, Şırnak, Bolu ve Karabük çevrelerinde etkili olacak şiddetli yağışlar konusunda uyardı.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »