06 Mart 2015 14:30| Mardin47.com
 

Oy Kullanmak isteyenler için adres değişikliğinde son gün 9 Mart

7 Haziran 2015’te yapılacak genel seçimlerde oy kullanacak olup adres değişikliği yapmak isteyenler için son 9 Mart Pazartesi günü.

Dargeçit JİTEM Davasında deliller yeterli bulundu

"Dargeçit JİTEM" davasında, haklarında daha önce "kovuşturmaya gerek yoktur" kararı verilen İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanı Mahmut Yılmaz ile yardımcısının da aralarında bulunduğu 16 kişi hakkında ek iddianame hazırlandı

HDP'de Celal Doğan sesleri..

7 Haziran seçimlerine parti olarak girmeye hazırlanan HDP, sol kesimin tanınmış isimleriyle seçim bölgelerinde iddialı girmeye hazırlanıyor.

Sekizkardeş, Havalimanı Mardin'in Marka değerini arttırdı

AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Av.Olcay Sekizkardeş, Hizmete giren Mardin Havalimanı’nın bölgenin gelişiminde önemli rol üstleneceğini söyledi.

Şanlıurfa'da kadınlara Pembe Otobüs darısı Mardin'in yollarına

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Sadece Bayan Öğrencilerin Kullanacağı Express Otobüs Hattı Harran Üniversitesine Öğrenci Taşıyacak

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »