01 Temmuz 2015 15:47| Mardin47.com
 

AYKOME Temmuz ayı toplantısını gerçekleştirdi

Kısa adı AYKOME olan Mardin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Altyapı Koordinasyon Merkezi, Temmuz ayı toplantısını Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Dost-Der, gönüllüleri ile iftarda buluşuyor

Yaptığı hayır faaliyetleriyle halkın teveccühünü kazanan Mardin Dost-Der, üye ve gönüllülerinin yanı sıra çok sayıda kişiyi iftar yemeğinde buluşturdu.

'Zekât fakirlerin zenginler üzerindeki önemli bir hakkıdır'

Bölgenin tanınmış âlimlerinden Molla Sahap Korkutata zekâtın, veren insanın malına bereket kattığını belirterek, fakirlerin zenginler üzerindeki önemli bir hakkı olduğunu söyledi.

Suriye sınırı abluka altında

Türkiye istihbaratı tarafından hazırlanan ve devletin zirvesine sunulan istihbarat raporunda MOSSAD'ın eğittiği 3 bin ajanı Türkiye'nin Suriye sınırına gönderdiği ifade edildi.

TOMA'lar bu sefer anız yangınına müdahale etti

Nusaybin ilçesinde, Suriye sınırı yakınında çıkan örtü yangına itfaiye ekiplerinin yanı sıra polis de toplumsal müdahale aracı (TOMA) ile müdahale etti.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »