25 Mayıs 2015 20:15| Mardin47.com
 

Hiç kimse bir başkasının iradesine ipotek koyamaz'

Ak Parti Mardin İl Başkanlığı 6. Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım’ın katılımlarıyla düzenlemiş olduğu istişare toplantısında muhtarlarla bir araya geldi.

Vali Koçak’a kan davaları dosyası

Ortadoğu Halklarının Birliğini Koruma ve kalkındırma Stratejik Araştırmalar Merkezi (OHAK-DER) Başkanı Burhan Hedbi, beraberindeki heyetle birlikte Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak’ı makamında ziyaret etti.

AK Partili aileler HDP'ye geçiyor

AK Parti eski Milletvekili Selahattin Dağ'ın yakınlarının Kızıltepe'de HDP'ye katılımlarının ardından AK Parti Milletvekili Aday adayı da olan Midyat eski ilçe başkanı Edip Demirdağ ve ailesi de HDP'ye geçti

Öğretmenler okulda kavga etti, biri de yaralandı

Nusaybin'de aralarında tartışma çıkan öğretmenler kavga etti. 1 öğretmen yaralandı, hamile bir öğretmen de baygınlık geçirdi.

Suriye Platformu'ndan bin 500 aileye gıda yardımı

Mardin-Suriye Yardımlaşma Platformu, kamp dışında yaşayan bin 500 Suriyeli aileye gıda yardımında bulundu. Ramazan ayı öncesi yapılan yardımlar Suriyelileri sevinirdi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »