05 Ağustos 2015 00:56| Mardin47.com
 

Bagok Dağındaki yangın

Mardin’in Bagok Dağı’nda çıkan yangını söndürme çalışmaları Mardin Büyükşehir, DBP’li belediyeler ve yurttaşlar tarafından hala devam ederken, Mardin Büyükşehir Belediyesi, giderek büyüyen yangını söndürme çalışmalarına ilişkin yardım çağrısı yaptı.

Vali Koçak: Halkın huzurunu bozanlara karşı en ağır şekliyle karşılık verilecek

Kızıltepe Kaymakamını ziyaret eden Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak gündemle ilgili açıklamalarda bulunarak, Halkın huzurunu bozanlara karşı en ağır şekliyle mukabele edeceklerini söyledi.

Patlayıcı Kazılan Hendeğe Konulmuş

Nusaybin'de dün gece saat 02.00 sıralarında polis zırhlı aracının geçişi sırasında meydaha gelen patlamanın şiddeti, gün ağarınca ortaya çıktı.

Sancar, Bakan Yıldız'a 'İlliyet' Bağını Sordu!

HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından yazılı olarak cevaplanması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.

Yaz Kur’an kurslarının sportif etkinlikleri sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan protokolün ardından bu sene Mardin’de 700 öğrenci spor turnuvalarına katıldı. Yaklaşık 15 gün süren etkinlikler yapılan ödül töreniyle sona erdi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »