30 Mayıs 2015 15:12| Mardin47.com
 

AK Kadınlar çat-kapı ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Kızıltepe İlçe Kadın Kolları, seçim çalışmaları kapsamında çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor.

Üç dilde ‘dur’ ihtarı

Kızıltepe 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına bağlı olan ve yaklaşık 2 yıl önce test edilmeye başlanan Sınır Fiziki Güvenlik Sistemi (SFGS) ile donatılan Şehit Çoban Hudut Karakolunda “Geleceğin Hudut Karakolu Projesi” uygulanıyor.

Kızıltepe Vergi Dairesi, Okul olacak

Kızıltepe Vergi Dairesi'nin Maliye Bakanlığı emrinden alınarak Milli Eğitim Bakanlığına devredilmesinin ardından okul, eski adliye lojmanlarının ise Aile Sosyal Politikalar merkezi olacağı açıklandı.

HÜDA-PAR'lılar toprağa verildi

HDP’liler ile HÜDA-PAR arasında çıkan tartışmanın ardından hayatını kaybeden İki HÜDA-PAR’lının cenazeleri otopsi işlemleri için getirildikleri Mardin Devlet Hastanesi’nde yapılan otopsi işleminin ardından defnedildi.

İki HÜDA PAR'lı yaşamını yitirdi

Şırnak Valiliği İdil’in Kozluca (Xaniké) köyünde HDP’lilerin HÜDA-PAR’lılara ateş açması üzerine İki kişi yaşamını yitirdi. Yaşanan olayın ardından saldırganlardan biri olayda kullandığı uzun namlulu silahıyla birlikte ele geçirildiği açıklandı.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »