23 Aralık 2014 02:06| Mardin47.com
 

Dr. Kasımlo'ya olan sevgisini resimle gösterdi

Gökçeli genç ressam Serdar Karatay, Kürt liderlerden Dr. Kasımlo'ya olan sevgisini doğum günü dolayısı ile bir portresini çizerek gösterdi.

Mayınlı Saldırıda Yaralananların Arasında Binbaşı da Var

Nusaybin ilçesinde bulunan Bagok Dağı Dağiçi mevkinde orman arazisi aleyhine açılan davalar nedeniyle Kadastro Hâkimini güvenliğini sağlayan Kobra tipi askeri araca düzenlenen uzaktan kumandalı mayınlı saldırıda 1 binbaşı, bir astsubay ile 4'ü er olmak üzere 6 asker yaralandığı belirtildi.

AB'nin desteği ile Mardin'in çehresi değişti

Mardin'in 'Marka şehir' olarak UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine kabul edilmesi amacıyla, AB Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) olarak bilinen programla 9 milyon 200 bin euro destek verdiği 'Mardin Turizm Stratejik Planı' kapsamında, ana caddedeki 657 işyerinin dış görünümleri, tek tip hale getirilerek yenilendi.

Vaizelerden köylere vaaz hizmeti

Mardin Müftülüğü Aile İrşad ve Rehberlik Bürosu tarafından köylere yönelik vaaz ve irşadfaaliyetleri devam ediyor.

Yeşil alanı, parkı olmayana imar ruhsatı yok

Mardin'in Artuklu Belediyesi Eşbaşkanı Emin Irmak, yeni yapılarda yeşil alan, park ve otoparkı olmayanlara ruhsat verilmeyeceğini söyledi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »