01 Aralık 2015 18:24| Mardin47.com
 

Şiddetli silah sesleri halkı tedirgin ediyor

Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağı 3’üncü gününe girerken, şiddetli silah sesleri halkı tedirgin ediyor.

MÜSİAD'tan Mardin Barosuna taziye ziyareti

MÜSİAD Mardin Şubesi Başkanı Mehmet Nurettin Kasap, hafta sonu yaşanan saldırı sırasında yaşamını yitiren Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi için başsağlığı dileklerinde bulunmak üzere Mardin Barosu'nu ziyaret etti.

Anuk: Engelli olmak insanlığın ortak sorunu

Yarın 3 Aralık tüm dünyada Engelliler Günü olarak kutlanacak. Toplumun engelliler konusunda dikkatini çekebilmek ve daha duyarlı olmalarını sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Araz: Çatışmalı sürecin kaybedeni halktır

Mardin Barosu Başkanı Çelebi Araz, Diyarbakır’da öldürülen Tahir Elçi ile Nusaybin ve Derik ilçelerinden devam eden sokağa çıkma yasağı hakkında basın açıklaması yaptı.

Umre ödüllü sınavın başvuruları başladı

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen Umre ödüllü Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nın başvuruları başladı. Mardin'deki başvurular Cemre FM ve Dost-Der binalarında yapılabilecek.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »