13 Ekim 2015 14:54| Mardin47.com
 

HDP'li vekiller yasağın kalktığı Dargeçit'te

Dargeçit'te sokağa çıkma yasağı kalktı, HDP'li vekiller ilçeye girdi.

Coşkun'dan Yılbaşı Mesajı

Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, Hicri Yılbaşı dolayısıyla yayınladığı mesajında Muharrem ayının ve hicretin Müslümanlar için büyük bir önem taşıdığını kaydetti.

Çelik, seçim çalışmalarına buruk bir şekilde yeniden başladı

Ankara'da yaşanan ve 97 kişinin hayatını kaybettiği patlamadan sonra seçim çalışmalarına 3 gün ara veren Ak Parti Mardin Milletvekili Süleyman Çelik Ankara'da yapılan terör eyleminin demokrasiyi, ülke huzurunu, birlik ve beraberliği hedef aldığını ifade etti.

Nobel'den sonra Aziz Sancar'la yapılan ilk röportaj

Karşısına oturduğunuz insan dünyanın en prestijli bilim ödülünü kazanmış.Odasına giderken önce binanın her yerine asılmış fotoğraflarına rastlıyorsunuz.

MARSU çalışanlarından saldırıya kınama

Ankara Tren Garında bir araya gelen kitleye yönelik bombalı saldırıyı ve yaşanan katliamı kınamak amacıyla Tüm-Bel-Sen Eş Başkanları ve MARSU Genel Müdürlüğü çalışanlarından oluşan kitle MARSU hizmet binası önünde basın açıklaması yaparak katliamı protesto etti.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »