13 Ekim 2015 19:41| Mardin47.com
 

Camiler artıyor, cemaat azalıyor uyarısı

Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, ülke genelinde camilerin çoğalırken cemaatin azaldığına dikkat çekerek Müslümanları camilere davet etti.

Vali, kadın liderlerle biraraya geldi

Mardin Valiliğince Nişli toplantı salonunda düzenlenen ''Ortak Akıl'' toplantısında, kentte kadın odaklı çalışma yapan sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Vali Koçak, kadınların sosyal hayatta ve ailedeki öneminden bahsetti.

Vali'den Mardin sporuna destek toplantısı

''Ortak Akıl'' toplantıları kapsamında Amatör Spor Kulüpleri yetkilileriyle toplantı düzenleyen Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak, Mardinli amatör sporcularının profesyonelleşme yolunda destek sözü verdi.

HDP'li vekiller yasağın kalktığı Dargeçit'te

Dargeçit'te sokağa çıkma yasağı kalktı, HDP'li vekiller ilçeye girdi.

Coşkun'dan Yılbaşı Mesajı

Mardin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, Hicri Yılbaşı dolayısıyla yayınladığı mesajında Muharrem ayının ve hicretin Müslümanlar için büyük bir önem taşıdığını kaydetti.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »