21 Aralık 2014 14:01| Mardin47.com
 

Temayülden sonra Mülakat Heyecanı

AK Parti’de İl Başkanı olacak başkan adayları arasında seçilen 10 kişi mülakat için Ankara’ya çağrıldı.

Êzidîler 'Cejna Ezi'yi buruk karşıladı

DAİŞ saldırılarının ardından kutsal toprakları olan Şengal'i terk ederek göç etmek zorunda kalan Nusaybin’de Bagok Kampı’nda bulunan Êzidîler bu yıl Cejna Êzi'yi buruk karşıladılar.

Arıza onarırken akıma kapıldı

Nusaybin'de Güneyli Mahallesi'nde elektrikler kesilmesi üzerine direğe çıkıp onarım yapmak isteyen 49 yaşındaki Cemal Kaya, akıma kapılarak öldü.

Mescid-İ Aksa Medresesi'nin Temeli Atıldı

Mardin İstasyon Mahallesi'nde 350 metrekare alan üzere inşa edileceği, yaklaşık 40 kişiye dini-ahlaki eğitim ve öğretimin verileceği Mescid-i Aksa Medresesi'nin temeli atıldı.

Mardin'de Tarih Sohbetleri

Mardin’de düzenlenen tarih sohbetlerinin konuğu olan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Bilim Tarihi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kaçar, Cristopher Columbus’un öncesi Müslüman coğrafyacıların dünyaya bakışları ve İslamiyet tarihinde yapılan haritalar ile ilgili bilgiler verdi.

 
 
Hakkımızda

Mardin47.com; Mardin ve ilçeleri hakkında bütün kategorilerde güncel haber sunmak ve Mardinlilerin habere ulaşmasını sağlayan bir haber portalıdır..

Daha Fazla »
İş Birliği & Destek

Mardin47.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

İletişim »
İletişim Bilgileri

Telefon: +90 482 213 33 20
Eposta: mardin47@gmail.com

İletişim Formu »